Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

 

 

Grubson – Sentymentalnie Tour

Kiedy: 25 października, godz. 19.30
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów

Bilety w cenie: 80-100 zł
Bilety dostępne na: https://going.pl/grubson-sentymentalnie-tour-katowice

„Sentymentalnie Tour” to wydarzenie przedstawiające utwory GrubSona w wyjątkowej oprawie muzycznej.  Z myślą o słuchaczach, którzy byli z Artystą od początku i razem z nim przechodzili przez kolejne etapy w życiu, powstał pomysł specjalnej trasy jesiennej. 

Razem z Wami GrubSon będzie świętować podsumowanie 15 lat działalności artystycznej oraz 10-lecie od daty wydania debiutanckiego albumu “O.R.S”. 

W ramach kilku wyjątkowych koncertów, usłyszeć będzie można przekrojowy materiał ze wszystkich dotychczas wydanych płyt w zupełnie nowych aranżacjach.

Oprócz stałego składu koncertowego “Sanepid”, na scenie obok GrubSona pojawią się dodatkowi instrumentaliści m.in sekcja dęta czy kwartet smyczkowy.

W ramach wyjątkowych koncertów z cyklu „Sentymentalnie Tour” GrubSon przygotował także kilka niespodzianek

 

Organizator: SGP Media, tel. +48 34 361 31 18, 577 677 103


Osiecka, Młynarski, Przybora

Kiedy: 9 listopada 2019, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów

 

Wyjątkowy koncert o którym tak pisze pomysłodawca, reżyser i prowadzący wydarzenie, Andrzej Strzelecki:

Z Jeremim Przyborą, Agnieszką Osiecką i Wojtkiem Młynarskim miałem zaszczyt wielokrotnie współpracować. Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Jako pedagog w Akademii Teatralnej miałem przyjemność uczyć Katarzynę Dąbrowską, Natalię Sikorę i Marcina Januszkiewicza. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów. Gośćmi koncertu będą: mój przyjaciel – Zbyszek Zamachowski (Piotrek Machalica) i dwójka moich najnowszych „odkryć” – Magda Andres i Robert Mróz (Mikołaj Kłosiewicz). Zapraszam – Andrzej Strzelecki

Bilety dostępne TUTAJ >>>

Organizator: Adria.Art605 555 676, info@adria-art.pl


COMA "Game Over"

Kiedy: 5 grudnia oraz 6 grudnia 2019, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów

Coma ogłasza #GameOver i zaprasza na pożegnalną trasę. 

Oświadczenie zespołu:

„Drodzy
Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności.
Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.
Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" .
Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kamińskiego. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach", a możecie go obejrzeć tu https://youtu.be/5fScJWyaBUo
Coma”
 

Bilety dostępne na www.bilety24.pl

Organizator: Agencja Muzyczna UNIONbilety@mua.com.pl, tel. 600 347 580

 


Pawlik|Moniuszko

Kiedy: 21 grudnia 2019 r., godz. 20 
Gdzie: Sala koncertowa KMO

Podczas koncertu wystąpi jedyny polski laureat nagrody Grammy w kategorii jazzowej – Włodek Pawlik ze swoim Trio. Na program koncertu złożą się utwory z płyty „Pawlik/Moniuszko – Polish Jazz”: arie z oper „Halka” i „Straszny dwór” oraz pieśni ze „Śpiewnika domowego”. 

Włodek Pawlik w towarzystwie kontrabasisty Pawła Pańty i perkusisty Adama Zagórskiego, nagrywając płytę z utworami Stanisława Moniuszki nadaje nowego blasku perłom kompozycyjnym twórcy polskiej opery narodowej.


Włodek Pawlik – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas
Adam Zagórski – perkusja

Bilety dostępne na ticketmaster.pl oraz w kasie biletowej Ticketportalu

Organizator: Cracovia Music Agency


KULT Akustik

Kiedy: 15 marca 2020, godz 19 (o godz. 18 otwarcie bramek)
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Kult poinformował fanów o terminach koncertów w ramach trasy Kult Akustik 2020! Zespół zaplanował łącznie 13 koncertów w 11 polskich miastach. Trasa rozpocznie się już 21 lutego
w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne
w sprzedaży!

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach. 

Bilety>>> Ticketclub, Stodola.pl lub w kasie Klubu Stodoła na ul. Batorego 10 w Warszawie

Organizator: Klub Stodołastodola@stodola.pl, tel. 22-825-60-31