Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

 

 

COMA "Game Over"

Kiedy: 5 grudnia oraz 6 grudnia 2019, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów

Coma ogłasza #GameOver i zaprasza na pożegnalną trasę. 

Oświadczenie zespołu:

„Drodzy
Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności.
Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas.
Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" .
Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kamińskiego. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach", a możecie go obejrzeć tu https://youtu.be/5fScJWyaBUo
Coma”
 

Bilety dostępne na www.bilety24.pl

Organizator: Agencja Muzyczna UNIONbilety@mua.com.pl, tel. 600 347 580

 


Pawlik | Moniuszko

Kiedy: 21 grudnia 2019 r., godz. 20 
Gdzie: Sala koncertowa KMO

UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

Podczas koncertu wystąpi jedyny polski laureat nagrody Grammy w kategorii jazzowej – Włodek Pawlik ze swoim Trio. Na program koncertu złożą się utwory z płyty „Pawlik/Moniuszko – Polish Jazz”: arie z oper „Halka” i „Straszny dwór” oraz pieśni ze „Śpiewnika domowego”. 

Włodek Pawlik w towarzystwie kontrabasisty Pawła Pańty i perkusisty Adama Zagórskiego, nagrywając płytę z utworami Stanisława Moniuszki nadaje nowego blasku perłom kompozycyjnym twórcy polskiej opery narodowej.


Włodek Pawlik – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas
Adam Zagórski – perkusjaOrganizator: Cracovia Music Agency


KULT Akustik

Kiedy: 15 marca 2020, godz 19 (o godz. 18 otwarcie bramek)
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Kult poinformował fanów o terminach koncertów w ramach trasy Kult Akustik 2020! Zespół zaplanował łącznie 13 koncertów w 11 polskich miastach. Trasa rozpocznie się już 21 lutego
w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne
w sprzedaży!

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Oprócz trzech warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy w Lublinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie oraz w Katowicach. 

Bilety>>> Ticketclub, Stodola.pl lub w kasie Klubu Stodoła na ul. Batorego 10 w Warszawie

Organizator: Klub Stodołastodola@stodola.pl, tel. 22-825-60-31

 


Justyna Steczkowka

Kiedy: 10 stycznia 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All Is One Tour" z towarzyszeniem Orkiestry oraz Jakuba Rene Kosik

 

"Maria Magdalena", to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray. 

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.  

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.  
Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta "Maria Magdalena" go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”. 
 

Bilety: www.royalconcert.pl,www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Organizator: Royal Concert, +48 730 377 300, biuro@royalconcert.pl