KSY / Aiselis
Music Hub Live! KSY / AISELIS #28

KSY / Aiselis

Music Hub Live! #28

Kiedy: 25 maja 2024, godz. 19.30 (drzwi), godz. 20.00 (koncert)

Gdzie: Music Hub (poziom minus jeden, wejście od strony Jazz Clubu Hipnoza)

Wstęp: 30 PLN (na miejscu przed koncertem) lub online na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]. 50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca.

KSY Coldwave/Gothic Rock

Obecne brzmienie zespołu jest mieszanką melancholijnego gotyckiego rocka z elementami zimnofalowymi. Muzyka łączy w sobie mroczne i klimatyczne gitarowe riffy, motoryczne linie basu, zapadający w pamięć wokal i cięzką trybalną perkusję. Teksty poruszają tematy rozpaczy, wyobcowania i cierpienia a całość okraszona jest odrobiną mitologii Williama Blake'a. Czynnik ludzki jest kluczem do obecnego podejścia, Zespół zdecydował się nie używać żadnej elektroniki i zamiast tego stworzył power trio oparte na gitarze, gitarze basowej i zestawie perkusyjnym.

Aiselis Post Punk - New/Cold Wave

Chyba zmartwychwstaliśmy. Takie wrażenie towarzyszy nam od ostatniego koncertu, gdy po dwóch latach przerwy stanęliśmy wreszcie twarzą w twarz z tłumem. Wrócilismy nie wszyscy i nie tacy sami jak przedtem, ale wciąż działamy i knujemy następne ruchy. Gramy zarówno nowe aranżacje poprzednich utworów jak i całkiem nowy materiał.
Nasz żywioł to gra na żywo.

Powrót