dekoracyjna

Urodziny Miasta KOCHAM KATOWICE 2022

Urodzinowy duet: Brodka x Vito Bambino & Przyjaciele 

Kiedy: 10 września (sobota) od godz. 16.00

Gdzie: Katowicki Park Leśny [Dolina Trzech Stawów]

Wstęp wolny

Mapa Urodzin Miasta Kocham Katowice dostępna TUTAJ.

Jak co roku zapraszamy na urodziny Katowic! Tegorocznemu świętowaniu będą przewodzić Brodka i Vito Bambino wraz z przyjaciółmi. Zaanonsują ich laureaci programu DZIELNICA BRZMI DOBRZE 2022 

Tym razem koncert plenerowy Urodzin Miasta „Kocham Katowice” przygotowuje wyjątkowy duet: Vito Bambino i Brodka. Oboje zaproszą swoich muzycznych przyjaciół – gwiazdy polskiej sceny ¬ do wykonania specjalnego programu dedykowanego Katowicom. Można go posłuchać po raz pierwszy i jedyny właśnie na urodzinowym koncercie.

Na specjalnej, podwójnej scenie Brodce i Vito Bambino towarzyszyć będą m.in. IGO, Jarecki, Kacha, Natalia Grosiak, Majka Jeżowska, Natalia Szroeder, Rosalie., Ewa Bem, Maja Kleszcz, Dagadana czy formacja Miętha. Razem stworzą ponad trzygodzinne widowisko, które poprowadzi Gabi Drzewiecka. 

Przed głównym puntem wieczoru na scenie zaprezentują się laureaci tegorocznej edycji programu Dzielnica Brzmi Dobrze.

godz. 16.00 - 18.00 Dzielnica Brzmi Dobrze (trzy zespoły)

godz. 19.00            Brodka x Vito Bambino i Przyjaciele

 

- Urodziłem się w Katowicach i staram się pielęgnować związek z miastem. Z tego powodu koncert odbywający się w Katowicach z mojej perspektywy urasta do rangi Opener’a. Bardzo cieszę się z tego, że zaproponowano mi rolę dyrektora artystycznego tego wydarzenia i że będę mógł współpracować w tym zakresie z Brodką, która ma fantastyczną energię – mówi Vito Bambino.

- Wraz z moim serdecznym kolegą Vito Bambino przejmiemy Katowice i zajmiemy się dyrekcją muzyczną koncertu z okazji urodzin Katowic. Bardzo się cieszę, że jako pierwsza kobieta w tej roli mam okazję być w tym miejscu - dodaje Brodka.

Urodziny Miasta „Kocham Katowice” wracają od tego roku do miejsca, w którym się rozpoczęły – na dużą łąkę Katowickiego Parku Leśnego.

Na wydarzenie dowiozą Was specjalne autobusy (rozkład jazdy bezpłatnej linii autobusowej do pobrania TUTAJ). 

Najmłodszych zapraszamy do specjalnie przygotowanej Strefy Dziecka. Strefa będzie działać bezpłatnie w godz. 15.00 - 19.00.

Na teren festiwalu nie będzie można wejść z długimi i ostro zakończonymi parasolami. Choć małe składane parasolki nie są zabronione, polecamy zaopatrzyć się w kurtki / płaszcze przeciwdeszczowe.

Na teren wydarzenia można wnieść ze sobą wodę i inne napoje o pojemności do 0.5 l. w oryginalnie zamkniętych opakowaniach.

Wszystkie informacje praktyczne w pakiecie? - pobierz TUTAJ.

 

Akredytacje prasowe [press accreditation]: Magdalena Czerny-Kehl, magdalena.czerny[at]miasto-ogrodow.eu