Kocham Katowice 2023 - FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami obowiązującymi podczas Urodzin Miasta Kocham Katowice w sobotę 9 września 2023 r. w Strefie Kultury

MAPA
Mapa wydarzenia [pdf, 656 kb, plik otworzy się w nowym oknie] 

DZIECI
Najmłodszych zapraszamy do specjalnie dla nich przygotowanej Strefy Dziecka. Strefa działa bezpłatnie w godz. 16.00 – 20.00. Będzie dmuchaniec, bańki mydlane i zabawy z Teatrem Gry i Ludzie.

UDOGODNIENIA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
Pod sceną przewidziana jest wydzielona strefa dla osób z niepełnosprawnością ruchową, które wraz z 1 osobą towarzyszącą mają możliwość oglądać koncert bezpośrednio pod sceną. Niestety nie ma możliwości doładowania akumulatora do wózka inwalidzkiego.

ŚWIATŁA STROBOSKOPOWE
Podczas koncertu momentami będą używane światła stroboskopowe. Jeśli jesteś osobą, dla której mogą być one niebezpieczne, prosimy cię o zachowanie szczególnej ostrożności i kontakt ze służbami porządkowymi w razie złego samopoczucia

ZWIERZĘTA
Sugerujemy by wasi pupile zostali w domu. Nawet rekomendujemy wszak będzie głośno.

PARASOLE (teren imprezy masowej)
Na teren widowni pod sceną (strefa ograniczona barierkami) nie będzie można wejść z długimi i ostro zakończonymi parasolami. Choć małe składane parasolki nie są zabronione, polecamy zaopatrzyć się na wypadek deszczu w kurtki / płaszcze przeciwdeszczowe.

NAPOJE i JEDZENIE (teren imprezy masowej)
Na teren widowni pod sceną (strefa ograniczona barierkami) można wnieść ze sobą wodę i inne napoje o pojemności do 0.5 l. w oryginalnie zamkniętych opakowaniach z plastiku lub kartonu. 
Na teren imprezy masowej nie można wnosić artykułów spożywczych. Poza terenem, to przestrzeń otwarta.

STREFA GASTRO
Podczas Urodzin nie zabraknie food trucków, namiotów z piwem i napojami bezalkoholowymi, kawą, herbatą. Dla każdego coś dobrego.

CZY MOŻNA ROBIĆ ZDJĘCIA? KRĘCIĆ FILMY?
Nieprofesjonalnym sprzętem – tak. Profesjonalnym – tylko akredytowani dziennikarze i tylko w jasno określonym wymiarze czasu. Akredytowanych dziennikarzy zapraszamy do punktu informacyjnego po odbiór opasek.
 

Zapraszamy do wspólnego świętowania 158. Urodzin Katowic