dekoracja

GRAJ I MALUJ Z NAMI WESOŁO!

Lato w Mieście 2024

Warsztaty Zdzicha Smucerowicza

Kiedy: 1-5, 8-10 lipca oraz 5-8, 12-14 sierpnia

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów (sala 105) – warsztaty dla grup zorganizowanych; Katowice Miasto Ogrodów (sala 105) i Dolina Trzech Stawów – warsztaty dla dzieci zgłaszanych indywidualnie.

 

GRUPY ZORGANIZOWANE

Hej dzieciaki! Zapraszam Was na super zabawę podczas letnich warsztatów. Będziemy razem odkrywać, jak piękna muzyka może zamienić się w kolorowe obrazy i to za sprawą Waszej wyobraźni i waszych własnych rąk. Będziemy razem słuchać muzyki, która inspirowała dawnych mistrzów malarstwa, a potem sami chwycimy za pędzle i stworzymy kolorowe obrazy inspirowane dźwiękami, które usłyszymy. Spróbujemy też sami stworzyć muzykę. Zagramy na bębenkach, tamburynach, grzechotkach i innych instrumentach, które na razie trzymamy w tajemnicy. Podzielimy się na grupy — jedna będzie grała muzykę, a druga malowała. Potem się zamienimy, aby każdy mógł spróbować wszystkiego. W naszych pracach nawiążemy do pięknych letnich krajobrazów, lasu, morza, łąki, słońca i nieba. Do zobaczenia! Wasz Zdzichu.

Terminy: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9. 10 lipca oraz 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 sierpnia

Godziny (jedna do wyboru): 10.00, 11.15, 12.30

Czas trwania spotkania: 60 min.

Wielkość grupy: 25 osób wraz z opiekunami

Wiek osób uczestniczących: 5-15 lat

Uwaga! Każda grupa może przyjść na warsztaty jeden raz.

Zapisy na zajęcia dla grup zorganizowanych: zdzislaw.smucerowicz@miasto-ogrodow.eu lub tel. 693 358 371.


DZIECI ZGŁOSZONE INDYWIDUALNIE

Hej dzieciaki! Zapraszam Was do super zabawy na świeżym powietrzu i w przestrzeniach Miasta Ogrodów. Szykuję dla Was mnóstwo radosnej zabawy, artystycznych wyzwań i niezapomnianych przygód. Będziemy śpiewać wesołe piosenki o zwierzętach i roślinach, które spotykamy latem. Śpiewając, odkryjemy piękno otaczającej nas przyrody. Będziemy grać na różnych instrumentach i tworzyć nasze własne, unikalne melodie. Po zabawie z muzyką chwycimy za pędzle i farby, by namalować to, co usłyszymy. Zobaczymy, jak dźwięki zamieniają się w kolorowe obrazy. Podzielimy się na grupy — jedna będzie grała muzykę, a druga malowała. Potem się zamienimy, aby każdy mógł spróbować wszystkiego. Do zobaczenia! Wasz Zdzichu.

Terminy spotkań w KMO: 1, 3, 5, 8, 10 lipca oraz 5, 7, 12, 14 sierpnia, godz. 15.00 – 18.00*

Terminy spotkań w Dolinie Trzech Stawów (namiot przy wodnym parku zabaw)*: 2, 4, 9 lipca oraz 6, 8, 13 sierpnia, godz. 15.00 – 18.00*

* Bez obaw, można dołączyć do spotkania lub je opuścić w dowolnym momencie we wskazanym przedziale czasowym.

** Parking przy Dolinie Trzech Stawów koło Lidla jest płatny (strefa B), toalety są przy wodnym parku zabaw.

Wstęp wolny na zajęcia dla dzieci zgłaszanych indywidualnie. Jeśli chcesz mieć pewność udziału dziecka lub otrzymać informację o przeniesieniu zajęć w razie niepogody – rekomendujemy zapisy poprzez formularz online [link otworzy się w nowym oknie]